חברת יסודות ב.ל.ב בע"מ הינה חברה יזמית אשר הוקמה מתוך מטרה לאפשר ללקוחותיה ליהנות בצורה מקסימאלית ממגוון היתרונות והתמריצים אותם תכנית תמ"א 38 טומנת בחובה.

מאז הקמתה ועד היום לקחה חברת יסודות ב.ל.ב בע"מ חלק בפרויקטים מרשימים אשר שמם יצא למרחוק, המאופיינים באיכות בנייה ברמה הגבוהה ביותר וברמת גימור בלתי מתפשרת.

הניסיון הרב של שותפי החברה, שימת הדגש על רמת מקצועיות ללא פשרות, העבודה עם אנשי מקצוע כגון אדריכלים ומהנדסי הקונסטרוקציה המובילים בתחומם וההקפדה על שירות ברמה הגבוהה ביותר, מיתגו את חברת יסודות ב.ל.ב בע"מ לאחת מבין החברות המובילות בתחומה.

פרופיל החברה

למה דווקא אנחנו?

  • כי אנחנו מקפידים לבנות ברמה המקצועית ביותר וכחלק מכך, עובדים רק עם אנשי המקצוע המנוסים ביותר ועם חומרי הגלם האיכותיים ביותר.
  • כי אנחנו מקשיבים ללקוחותינו ולא רק שומעים אותם. אנו מקפידים להעניק לכל אחד הלקוחות את השירות הטוב ביותר ולשתף אותם בכל הנעשה לאורך כל שלבי הפרויקט.
  • כי יש לנו ניסיון רב ואנחנו גאים לעמוד מאחורי פרויקטים מרשימים ברמת הגימור האיכותית והמקצועית ביותר.
  • כי אנחנו עושים כל שביכולתנו בכדי לקדם את האינטרסים של הלקוחות שלנו ולאפשר להם ליהנות מכול אותם התמריצים שתכנית תמ"א 38 טומנת בחובה.

אז אם גם אתם מעוניינים ליהנות מכל היתרונות של תכנית תמ"א 38 ורוצים לעבוד עם חברה מקצועית ומנוסה אשר נותנת שירות מכל הלב – אתם מוזמנים ליצור קשר עם יסודות ב.ל.ב בע"מ.

עוד בהקמת החברה חרטנו על דגלנו להעניק ללקוחותינו את השירות הטוב ביותר:

  • ללוות את הלקוחות לאורך כל שלבי הפרויקט, תוך שיתוף ושיקוף מלאים.
  •  לשים דגש על כל המרכיבים אשר שוזרים יחדיו תוצאה מוגמרת מקצועית וללא פשרות ובין היתר: תכנון מקיף, עבודה עם אנשי המקצוע המובילים בתחומם והקפדה על שימוש בחומרי הגלם המשובחים ביותר.
  •  לאפשר לדיירים ליהנות מהתמריצים המקסימאליים המהווים חלק מתכנית תמ"א 38 : הרחבה של שטח יחידת הדיור, שיפור ושדרוג של פני הבניין, הוספת מרפסות, מקומות חנייה, מעלית וההעלאה של שווי הנכס בעשרות אחוזים.

למרות ניסיוננו הרב בתחום הייזום, הבנייה וניהול הפרויקטים, איננו נחים על שמרינו, אנו מקפידים להתעדכן, ללמוד ולגדול וזאת במטרה לאפשר ללקוחותינו ליהנות מפרויקטים בסטנדרטים הגבוהים ביותר ומעבודה במקצועיות ללא פשרות.

במסגרת דרכנו המשותפת עם הלקוחות אנו מקפידים לשים דגש על כל שלבי העבודה : החל משלב הבחינה הראשונית וקביעה של היתכנות, דרך ביצוע בדיקות קפדניות ותכנון מעמיק של הפרויקט ועד לסיום הפרויקט תוך השגת התועלות המרביות ודאגה שכל בעלי הדירות ייהנו מכל הרווחים, השינויים והשיפורים המהווים חלק מהפרויקט.

החזון שלנו

על פרויקט תמ"א 38

פרויקט תמ"א 38 אושר בשנת 2005 מתוך מטרה לחזק מבנים אשר נבנו לפני שנת 1980 מפני מקרים של רעידות אדמה, כמו גם תרחישים נוספים. מעבר לחיזוק המבנה, בעלי הדירות במבנים אשר לוקחים חלק בתכנית עתידים ליהנות מעוד שורה ארוכה של יתרונות ובין היתר: שדרוג ושיפור של פני הבניין, הרחבת הדירות, תוספת מעלית ומקומות חנייה ועוד..  תמריצים אלו מסייעים בהשבחה של כל אחת מהיחידות במבנה ומעלים את השווי שלהן בעשרות אחוזי

צור קשר